مجموعه رنگینو شما را به خرید بهترین محصولات کاکتوس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 13 + 6 =

فروشگاه مرکزی قلمه کاکتوس میوه دار اپونتیا

آنچه در این مقاله می خوانید .....

چگونگی تکثیر کاکتوس میوه دار اپونتیامراکز عرضه قلمه کاکتوس میوه دار

فروشگاه مرکزی قلمه کاکتوس میوه دار اپونتیا بهترین نوع قلمه های میوه دار کاکتوس را به صورت کاملاً زیبا و درجه یک در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهند .

این قلمه های کاکتوس بسیار زیبا و مقاوم و محکم هستند و به راحتی کشاورزان و افراد علاقمند به گل و گیاهان می توانند آنها را تکثیر دهند و از نگهداری کردن آنها لذت بسیار زیادی ببرند.

فروشگاه مرکزی قلمه کاکتوس میوه دار اپونتیا

چگونگی تکثیر کاکتوس میوه دار اپونتیا

چگونگی تکثیر کاکتوس میوه دار اپونتیا

چگونگی تکثیر کاکتوس اپونتیا با روش‌های کاملاً نوین و جدید توسط افراد ماهر و متخصص در زمینه تکثیر کاکتوس ها انجام می شود و فرد ماهر تلاش می کند بهترین نوع کاکتوس های میوه دار را در خاک تکثیر بدهد و پرورش یابند.

تکثیر کاکتوس های میوه دار اپونتیا، می تواند کاری دلهره آور به نظر برسد، با استفاده از یک دستکش تکثیر دادن این کاکتوس ها یک کار ساده است. توصیه می شود که در اواخر بهار با ورود هوای گرمتر و خشک تر، کاکتوس های خود را تکثیر کنید. این امر باعث می شود گیاهان زمان زیادی را قبل از فصل زمستان تثبیت کنند. شما به مهارت و اطلاعات کافی برای تکثیر دادن کاکتوس ها احتیاج دارید.

قبل از کاشت، مکان مناسب کاکتوس های خود را انتخاب کنید. باید مکانی آفتابی و دارای زهکشی مناسب برای خشک شدن آنها باشد. توصیه می شود برای ایجاد کردن زهکشی خوب و افزایش تخلخل آن، مقداری شن در خاک باغ کاکتوس خود مخلوط کنید. این روش ساده تکثیر شرایط در طبیعت را تقلید می کند. حیوانات غالباً باعث شکسته شدن خواهند شد، هنگامی که یک قلمه کاکتوس شکسته شد یا توسط حیوان روی زمین افتاد، از نقطه شکست شروع به تولید ریشه می کند.

برای کاشت برش کاکتوس های خود، بالشتک را به صورت عمودی در باغچه خود قرار دهید یا آن را در کنار آن قرار دهید. حتماً قسمت برش خورده را کمی لمس کنید تا خاک تحریک شود. مراقبت دیگری لازم نیست. همچنین می توانید قلمه‌ را به نصف برسانید تا تعداد کاکتوس های خود را افزایش دهید.
به عنوان یک باغبان خوب، ممکن است وسوسه شوید که قلمه تازه کاشته شده کاکتوس را آبیاری کنید، آبیاری می تواند باعث پوسیدگی ساده آن شود. با مکانی خشک و آفتابی به رشد و تکثیر بهتر کاکتوس ها کمک خواهید کرد.

مراکز عرضه قلمه کاکتوس میوه دار

مراکز عرضه قلمه کاکتوس میوه دار مراکز عرضه کاکتوس میوه دار در شهرهای بزرگی از جمله تهران اصفهان مشهد و سایر شهرهای کشورمان واقع شده و در این مراکز می توانید انواع کاکتوس های میوه دار را به صورت قلمه مشاهده کنید و هر کدام را که به نظر شما زیباتر و جذاب تر می باشد را انتخاب کرده و با اطلاعاتی که از فروشنده دریافت می کنید می توانید آنها را نگهداری و پرورش و تکثیر دهید.

مریم باقری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رنگینو شما را به خرید بهترین محصولات کاکتوس  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 8 − 7 =
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *