مجموعه رنگینو شما را به خرید بهترین محصولات کاکتوس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز پخش گلابی مالتا آبدار صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید .....

بررسی مواد معدنی گلابی مالتا آبدارتوزیع کننده عمده گلابی مالتا آبدار صادراتی

پخش گلابی مالتا آبدار؛تولیدی رنگینو گلابی مالتا آبدار را تولید ودر سراسر ایران پخش میکند،نه تنها میوه بلکه نهال و بذر وقلمه ی آن را نیز تولید وپخش میکند، که این می‌تواند باعث کار آفرینی وتولید داخلی شود،، وهرکس مایل باشد در خانه یا گلخانه یا فضایی کم، با خرید بذر نهال وقلمه مشغول تولید این کاکتوس ها شود ،، ویا با خرید میوه ومحصولات تبدیل شده ی آن درآمد زایی کند. اطلاعات کمی درمورد این میوه های کاکتوس در دسترس مردم قرار دارد ونیز اطلاعات درمورد خواص درمانی ومصرف این نوع گلابی و میوه های کاکتوس کم است. و اکثرا تاحالا بیشترمردم به عنوان یک گل یا گیاه تزئینی به کاکتوس نگاه میکردند، و کسی آنرا به عنوان استفاده وفروش میوه ی کاکتوس نگه داری وخریداری نمیکردند. ولی با اطلاع رسانی این تولید وپخش گلابی مالتا همه بیشتر با این نوع محصول آشنا شدند ونیز با وجود خواص درمانی و پزشکی آن تمایل مردم برای خرید بیشتر میشود.

مرکز پخش گلابی مالتا آبدار صادراتی

بررسی مواد معدنی گلابی مالتا آبدار

بررسی مواد معدنی گلابی مالتا آبدار گلابی مالتا آبدار،، که همان گلابی خاردار است،میوه ی نوعی از گیاه کاکتوس است که خواص ومواد معدنی زیادی میباشد،ودر مناطق جغرافیایی مختلفی رویش دارد که مهمترین جای رشد آنها کویر وصحرا است.

وسرشار از مواد معدنی از جمله آنتی اکسیدان،کلسیم، ویتامین ،،,BوEهستند،که برای انواع بیماری‌ها مانند؛ ضد سرطانی،ضد پیری، کاهش قند وچربی خون میشود،مقوی دستگاه گوارش،سم زدایی، برطرف کننده ی عفونت ریه میباشد.

فیبر موجود در گلابی مالتا باعث کاش اشتهای کاذب شده و فرد را از چاقی پر خطر حفظ میکند،ونیز با وجود آنتی اکسیدان ایمنی بدن را افزایش داده، از عفونت و سرطان جلوگیری می‌کند.وآبمیوه ی آن ضد التهاب بسیار مفیدی میباشد.

درمصرف گلابی مالتا که سطح پوست خاردار ی دارد باید پوست آن کاملا گرفته شود تا خار آن به دهان وگلو آسیب نرساند.

تولی این محصول کاملا ارگانیک میباشد که خیال مصرف کننده را از لحاظ مواد شیمیایی راحت کرده، وهیچ گونه ضرر و آسیبی برای بدن ندارد.

توزیع کننده عمده گلابی مالتا آبدار صادراتی

توزیع کننده عمده گلابی مالتا آبدار صادراتی توزیع کننده گلابی مالتا نیز شرکت رنگینو میباشد که در زمینه های مختلف مشغول تولید وتوزیع این کاکتوس ها است، که هم باعث تولید وافزایش وهم خرید وفروش وهم صادر به کشورهای مختلف شده است.

رنگینو برای توزیع این کاکتوسها انواع مختلف خدمات رسانی را از فروش بذر تا برداشت میوه وارسال محصولات ودادن مشاوره به مشتریان خود را دارد،.میوه های کاکتوس درکشورهایی ازجمله هند آمریکا، استرالیا،خاورمیانه طرفدار زیادی دارد. ودر ایران نیز به تازگی طرفدار وتولید کنندگان زیادی پیدا کرده است.

اگرتولید و توزیع واطلاع رسانی این گلابی ها بیشتر شود در بین مردم جا بیشتر باز می‌کنند و همه بیماران برای درمان بیماری خود وهمچنین پیشگیری از بیماری بدی مانند سرطان

مریم باقری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رنگینو شما را به خرید بهترین محصولات کاکتوس  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *